7 grudnia 2015 r. Kapituła Komitetu Wielkopolskiej Nagrody Jakości zatwierdziła ostateczne wyniki XVII edycji i dodatkowo postanowiła wyróżnić menadżerów i organizacje, od lat zaangażowanych w program Wielkopolskiej Jakości.
Jednym z największych liderów został Witold Rzymski dyrektor English House Studio Języków Obcych we Wrześni. Współpraca English House z Wielkopolskim Instytutem Jakości miała swoje początki w 2003 r. Studio jako jedyne, z branży edukacyjnej, z terenu powiatu wrzesińskiego ukierunkowało drogę swojego rozwoju na rozwiązania jakościowe oparte na Europejskim Modelu Doskonałości. English House działając zgodnie z wymogami powyższego modelu charakteryzuje się systematycznością w działaniu, wysoką jakością oferowanych usług i produktów, a przede wszystkim ciągłą dbałością o zadowolenie klienta wynikające z działań jakościowych. W 2004 roku English House zostało jednym z 13 laureatów pierwszej edycji Konkursu Wielkopolska Jakość.
Minęło prawie 12 lat, a Studio Języków Obcych nieustannie doskonali i modernizuje swoje usługi poprzez innowacyjność, a wszystko dla skuteczności metod nauczania i satysfakcji klienta, bo to ludzie są najważniejsi dla English House.
Profesjonalizm English House docenia również Wielkopolski Instytut Jakości dlatego 22 grudnia 2015 r. Witold Rzymski i Zenon Rzymski (założyciel Studia) zostali zaproszeni na uroczystą Galę Finału Konkursu o Wielkopolską Nagrodę Jakości, która odbyła się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Poznania i Starosty Poznańskiego w Pałacu Działyńskich w Poznaniu.

Ilona Olejniczak