W tym roku English House zorganizowało bal karnawałowy powiązany z Dniem Świętego Patryka – patronem Irlandii. Zabawy i konkursy związane były z tradycjami Zielonej Wyspy. Nie zabrakło zielonej koniczyny, zielonego napoju i zielonych kapeluszy oraz celtyckiej muzyki i tańca. Padał nawet zielony deszcz.

Patronat honorowy balu objął Starosta Wrzesiński Dionizy Jaśniewicz.

Patronat medialny: Wiadomości Wrzesińskie, Przegląd Powiatowy

Na balu pojawił się Wicekonsul – Krzysztof Schramm wraz z małżonką Justyną Schramm, która przybliżyła dzieciom historię i kulturę Irlandii.

Na scenie zatańczyła Mariam Ali – V-ce Mistrzyni Świata Salsy i Latino Solo 2012 r. oraz formacje dziecięce z Wielkopolskiego Centrum Tańca Bestime we Wrześni.

Witold Rzymski – dyrektor English House ufundował wszystkim dzieciom setki słodkich niespodzianek i świecących upominków. Dla opiekunów była kawa i ciastkowe szaleństwo. Uczestnicy konkursu plastycznego i na najciekawsze przebranie otrzymali dyplomy i nagrody. Wszystkie dzieci za wspaniałą zabawę i tańce mogli przeżyć zamknięcie w ogromnej bańce mydlanej. Animację prowadził Marcin Rzymski, Ilona Olejniczak i Katarzyna Rzymska.

Dziękujemy za świetną zabawę